Peruki 


Na rynku można znaleźć wiele przeróżnych peruk z wysokiej klasy syntetycznych włosów jak i włosów naturalnych. Ich budowa jest do siebie bardzo podobna. Można zastosować w nich dodatkowe rozwiązania poprawiające komfort noszenia jak np. wszyte paski antypoślizgowe. Największe znaczenie dla jakości peruki ma sposób ich zebrania, odpowiednie przygotowanie, a także umocowanie w podstawie peruki. Tym wypadku pochodzenie włosów odgrywa tutaj rolę drugoplanową.
Ze względu na budowę włosa który z wierzchu pokryty jest zachodzącymi na siebie keratynowymi łuskami istotne jest aby włosy w peruce ułożone były w jednym kierunku - tak jak rosną na głowie.

RODZAJE WŁOSÓW NATURALNYCH:

Virgin remy hair/Virgin hair
Jest to najwyższa klasa włosów naturalnych używanych do produkcji peruk. Włosy są wiązane jeszcze przed ścięciem aby zachować ich naturalny kierunek. Włosy do tego typu peruek nie mogą być wcześniej koloryzowane ani utrwalane. Jest to najlepszy typ włosów ponieważ ich oryginalna struktura jak i kolor zostały zachowane przy czym są to włosy bardzo drogie. Peruki z włosów virgin można dowolnie stylizować przy pomocy lokówki czy prostownicy.

Remy hair
Druga i najpopularniejsza klasa włosów. Dopuszcza się, a nawet zaleca ich farbowanie w celu uzyskania żywych i nasyconych kolorów. Tak jak włosy virgin muszą być spięte przez obcięciem, aby utrzymać kierunek włosów. Peruki z włosów remy można dowolnie stylizować.

Premium hair
Trzecia klasa włosów naturalnych - włosy są zbierane i magazynowane bez upinania. Najtańszy i przy tym najmniej trwały typ włosów. Krzyżujące się łuski włosów powodują szybkie ich matowienie, plątanie i trudności z rozczesaniem.

Premium tangle-free hair
Włosy zbliżone jakościowo do premium hair poddawane są kąpieli chemicznej w celu usunięcia łusek, a następnie sztucznie nabłyszczane. W wypadku tych włosów odradza się koloryzację i stylizację ponieważ wysoka temperatura może spowodować rozpuszczenie nabłyszczacza i sklejenie włosów.

Przykładowe perukiRóżne kolory: naturalny czarny, ciemny brąz, jasny brąz, czarny, miodowy blond
Cena:  520złPeruka męska – kolor:  jasny brąz
Cena:  460złPeruka męska- kolor czarny
Cena: 520złKolor: jasny brąz
Cena: 460złKolor: czarny, ciemny brąz, jasny brąz
Cena:  480złKolor: blond
Cena: 520złKolor: blond
Cena: 450złKolor: jasny brąz
Cena:  650złKolor: Brąz/ miedziany brąz
Cena: 480złKolor: Mysi blond, platynowy blond
Cena: 550złKolor: Brązowy
Cena: 650złKolor: czarny
Cena:  490złPeruka męska- Kolor: jasny brąz, ciemny brąz
Cena: 450złKolor: brąz
Cena: 460zł


Tagged Under

Simon Trichology

Zaawansowane Technologie Pielęgnacji Skóry Głowy i Włosów

kup teraz

Preparaty trychologiczne

Cała gama rzeczywiście skutecznych preparatów na wszystkie schorzenia związane z włosami i skórą głowy

dowiedz się więcej

Aparatura specjalistyczna

do gabinetów trychologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej.

dowiedz się więcej