Kombajn PLMed 107  -  7 w 1


Funkcje urządzenia:

  1. Ultradźwięki (2 głowice w zestawie, płaska i stożkowa)
  2. Prądy wielkiej częstotliwości (d’Arsonvala) (4 peloty szklane w zestawie)
  3. Masaż próżniowy twarzy
  4. Ewaporyzacja
  5. Elektrokoagulacja naczyń (zestaw igieł w komplecie)
  6. Brushing (zestaw szczotek i filców obrotowych do peelingu)
  7. Prąd stały - galwanizacja

1. Ultradźwięki to niesłyszalne dla ucha ludzkiego fale dźwiękowe o częstotliwości od 1000 kHZ do 3000 kHz. Działanie ultradźwięków powoduje przyspieszenie krążenia krwi i metabolizmu. Zastosowanie ultradźwięków łącznie z różnymi preparatami kosmetycznymi, przyspiesza proces wnikania preparatu wgłąb skóry, co czyni zabieg znacznie bardziej efektywnym.

2. Elektroterapia prądem zmiennym o wysokiej częstotliwości ma głownie na celu działanie antyseptyczne dla skóry, pobudza procesy wydzielania i wchłaniania w skórze, pobudza aktywność gruczołów i promuje krążenie krwi oraz wzmaga metabolizm. Ma również działanie przeciwzmarszczkowe i anti-aging. Służy także do dezynfekcji skóry ozonem wytwarzanym podczas zabiegu. Częstotliwość prądu jest na tyle duża, że nie powoduje skurczów mięśni.

3. Funkcja masażu próżniowego polega na użycie specjalnej szklanej końcówki- peloty, w której wytwarzana jest próżnia. Końcówka ta pozwala na usunięcie z powierzchni skóry tłuszczu, brudu.

4. Funkcja ewaporyzacji zwanej też natryskiem (spray) polega na użyciu specjalnego elektrorozpylacza służącego do rozpylania na skórę twarzy toników, specjalnych preparatów utrwalających do make-up, preparatów przeciwzapalnych, balsamów obkurczających itp., w celu zniwelowania stanów zapalnych skóry i jej odżywienia.

5. Funkcja elektrokoagulacji polega na użyciu specjalnego pióra zakończonego igłą na którą podawany jest krótki impuls prądu o wysokim napięciu, tak aby osiągnąć efekt cytolizy naskórkowej w miejscu poddawanym zabiegowi. Technika ta pozwala To udaje usunąć plamy i blizny z powierzchni skóry bez krwawienia.

6.  Funkcja brushingu polega na użyciu specjalnych obrotowych szczotek lub wkładów filcówych do oczczyszczania skóry. Dzięki tej technice można oczyścić skórę z tłuszczu, resztek makijażu i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń

7.  Galwanizacja polega na wykorzystaniu prądu stałego, którego przepływ wymusza ruch dodatnich i ujemnych jonów z preparatów kosmetycznych do wnętrza skóry. Technika ta zapewnia wnikanie preparatów do głębszych warstw skóry, co ułatwia ich wchłanianie a tym samym poprawę odżywiania skóry. Ponadto powoduje usuwanie zanieczyszczeń.

Tagged Under

Simon Trichology

Zaawansowane Technologie Pielęgnacji Skóry Głowy i Włosów

kup teraz

Preparaty trychologiczne

Cała gama rzeczywiście skutecznych preparatów na wszystkie schorzenia związane z włosami i skórą głowy

dowiedz się więcej

Aparatura specjalistyczna

do gabinetów trychologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej.

dowiedz się więcej