Warsztaty z Analizy Kolorystycznej

Celem warsztatów jest poszerzenie wiedzy na temat teorii kolorów, znaczenia kolorów

Celem warsztatów jest poszerzenie wiedzy na temat teorii kolorów, znaczenia kolorów, nazewnictwa kolorów i zastosowania kolorów w świadomym kreowaniu wizerunku, określenie indywidualnych cech uczestników szkolenia, zapoznanie się z zasadami przeprowadzania usługi analizy kolorystycznej jako profesjonalnej usługi.
Warsztaty kierujemy do wszystkich, którzy chcą zajmować się analizą kolorystyczną profesjonalnie, jak również dla kobiet, które chcą wyglądać lepiej, bardziej atrakcyjnie i młodziej, czuć się bardziej pewnie poprzez odpowiedni dobór kolorów i garderoby.
Warsztaty mają charakter dwustopniowy, w czasie pierwszego modułu uczestnicy zapoznają się z elementami teoretycznymi dotyczącymi analizy kolorystycznej, jak również odnajdą swoje barwy i swój profil. W czasie drugiego modułu uczestnicy rozwiną swoją wiedzę na temat barw i symboliki koloru, jak również będą praktycznie uczyć się przeprowadzania profesjonalnej  analizy stosując techniki poznane w czasie pierwszego modułu.

Warsztaty z Analizy Kolorystycznej – Stopień I

Program warsztatów – 8h
1.    Ja i mój kolor
2.    Definicja kolorów i koło barw
3.    Charakterystyka kolorów
4.    Definicje pór roku w analizie kolorystycznej
5.    Osobowość a pory roku
6.    Analiza kolorystyczna- zastosowanie akcesoriów do pracy

Warsztaty z Analizy Kolorystycznej – Stopień II

Program warsztatów -8h
1.    Analiza kolorystyczna jako usługa
2.    Indywidualna paleta kolorów
3.    Znaczenie i symbolizm kolorów
4.    Kolory w makijażu
5.    Analiza kolorystyczna- ćwiczenia
6.    Test wiedzy

Czas trwania szkolenia: 16 godzin


Analiza indywidualna     - 400zł

Analiza kolorystyczna polega na odpowiednim doborze kolorów podkreślających typ urody, tak aby wyglądać bardziej atrakcyjnie, młodziej i pewniej siebie. Analiza jest przeprowadzana na profesjonalnych chustach, jak również za pomocą profesjonalnego programu komputerowego

Stylizacja garderoby     - 400zł


Stylizacja polega na analizie sylwetki i doborze garderoby do niej pasującej w taki sposób, aby wydobyć walory a zatuszować mankamenty budowy ciała. To ustalenie harmonii pomiędzy wyglądem, wygodą a potrzebami poprzez odpowiedni dobór barw, detali, fasonów, deseni, materiałów, dodatków.

Makijaż – 100 - 200zł

Makijaż, jak i kosmetyki są dobierane indywidualnie do typu urody i kształtu twarzy.

Przegląd garderoby     - 300zł

Przegląd szafy ma na celu uporządkowanie ubrań, ustalenie fasonów i kolorów odpowiednich do typu urody, wyeliminowanie pomyłek zakupowych i ustalenie „must have”- czyli niezbędnych i niezawodnych strojów.

Wspólne zakupy    - 400zł

Wspólne zakupy ze stylistą mają na celu skomponowanie strojów pasujących do danej osoby w szybki i efektywny sposób, oraz pomoc w wyborze fasonów na różne okazje.

Foto sesja

Sesja fotograficzna w profesjonalnym studio to dodatkowa propozycja dla osób, które chciałyby uwiecznić swoją metamorfozę, popróbować niebanalnych stylizacji i odkryć siebie na nowo.

W pakiecie -  1200zł

Tagged Under

Simon Trichology

Zaawansowane Technologie Pielęgnacji Skóry Głowy i Włosów

kup teraz

Preparaty trychologiczne

Cała gama rzeczywiście skutecznych preparatów na wszystkie schorzenia związane z włosami i skórą głowy

dowiedz się więcej

Aparatura specjalistyczna

do gabinetów trychologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej.

dowiedz się więcej